Co nas wyróżnia

English Language Centre, szkoła Języka angielskiego Krzysztofa Dobrowolskiego – zdecydowanie najlepszy wybór dla Twojego dziecka. Postaw na doświadczenie i sprawdzone metody nauczania.

English Language Centre jest średniej wielkości szkołą języka angielskiego dla dzieci i młodzieży, która działa na terenie aglomeracji konstancińsko-piaseczyńskiej nieprzerwanie od 1991 roku i specjalizuje się w przygotowaniu uczniów do egzaminów Cambridge English na wszystkich poziomach zaawansowania.

Uczenie angielskiego to nasza pasja – na pierwszym miejscu zawsze stawialiśmy jakość nauczania, potwierdzaną rokrocznie sukcesami w egzaminach Cambridge English, a także świetnymi wynikami w olimpiadach i konkursach kuratoryjnych. To właśnie dlatego Instytut Brytyjski zaproponował nam udział w programie ADDVANTAGE, zrzeszającym najlepsze szkoły językowe w Polsce, które regularnie dostarczają osoby zdające Egzaminy Cambridge. Współpracujemy też z Cambridge English Assessment – organizacją, która tworzy wiodące w świecie certyfikaty dla osób uczących się języka angielskiego.

Realizowanie z sukcesem naszej pasji możliwe jest tylko w szkole, która jest wystarczająco duża żeby zapewnić ciągłość nauki na wszystkich poziomach nauczania i jednocześnie nie za duża aby móc efektywnie dbać o jakość nauczania, a w przypadku nieprawidłowości szybko i skutecznie reagować.